Biz Kimiz?

Dijital evrende var olmanın yolu İçerik Evreni’nden geçiyor! Bu evrende yaratıcılık, güvenilirlik, özgünlük ve kalite mücevherleri işlenerek hedef kitleniz ile aranızdaki en sağlam köprü inşa ediliyor. Markanız ve firmanız için ürettiğimiz içerik pazarlaması stratejileri ise hedef kitleniz ve müşterileriniz ile aranızda sürdürülebilir bağlar kurmanızı sağlıyor.

İçerik Evreni’nden talep ettiğiniz içerikleri sizin için üreten profesyonel içerik yazarları, hedeflediğiniz etkileşimi tüm dünyayla kurmanız için doğru metinleri kurguluyor ve hızla gelişen teknolojiye yetişen bir hızda size sunuyor. Gazetecilik, edebiyat, SEO stratejileri alanlarında uzman editörlerimiz ile akıllı kontrol sistemleri tarafından özgünlüğü, uyumu ve kalitesi onaylanan içerikleriniz, işini iyi yapmanın rahatlığıyla sizin onayınıza sunuluyor. Siz İçerik Evreni’yle bağlantıya geçtiğinizde, bizde de yazı makinesi tıkırtıları önce firmanızı ve sizi tanımak için harekete geçiyor. Firmanızın dijital ve sosyal evrene en doğru mesajı, bilgiyi ve sloganı

verebilmesi için hedef kitleniz ile aranızdaki ortak dili oluşturmak bizim ilk işimiz. Siz rakiplerinizden ürün ve hizmetlerinizle sıyrılmak için çalışırken, İçerik Evreni de sizi üst sıralara taşıyacak doğru dil ve bilgiyi kullanarak hedef kitlenizle kalıcı, sağlam bir iletişim kurmanız için çalışıyor. Her kaliteli içerikte olması gereken özgünlüğü ve doğruluğu sağlarken, biz bu Evren’de size özel bir dil oluşturuyoruz. Çünkü enerjinizi ve ruhunuzu hedef kitlenize aktarırken de özgün olmanız gerektiğine inanıyoruz. Özenle seçilen her kelime, özenle ürettiğiniz ürünlere ve hizmete yansısın, farkınız üslubunuzla da ön plana çıksın diye…

Evren’de Sizin Diliniz Konuşulur

Evrende Sizin Diliniz Konuşulur

İçerik Evreni’nden her içerik talebinizde, kullandığımız akıllı sistem, konu başlığınıza ve firmanızın faaliyet alanına hakim, uzman yazarlarla sizi eşleştirir. Sizi ve ürününüzü, markanızla özdeşleşen dil ve üslupta anlatan, hizmet alanınızda bilgi ve tecrübe sahibi yazarlarımız tarafından üretilen içeriğiniz, onaylanmak üzere uzman editörlerimizin kontrolüne sunulur. Onay sürecinde, uyguladığımız özgünlük testleri ile metnin tamamen orijinal bir yaratım olduğundan emin oluruz. Ardından uzman editörlerimiz tarafından içeriğin niteliği, amaca hizmet etme potansiyeli, dil ve imla kurallarına uygunluğu incelenir. Tüm kontrollerden geçen içeriğiniz online platformda bu kez sizin onayınıza sunulur. İçerik Evreni ekibi bu süreçte de hizmet vermeye devam eder. Size ulaşan içeriklerinizi, dilerseniz Word, Excel ya da HTML formatında indirebilir ya da API üzerinden bağlanarak direkt web sitenize yerleştirebilirsiniz.

Online Platformda Sizi Zirveye Taşır

Özgün fikirlerinizin yıldızı arama motorlarında kısa sürede parlasın, markanız, hizmetleriniz ve fikirleriniz daha çok kişiye ulaşsın isterseniz, İçerik Evreni yazarları sizin için düşünce ve metin üretmeye hazır. Yaşama dair harika fikirlerinizi bir blogda yayınlama ya da web sitenizde paylaşma projenizi hayata geçirmenin en profesyonel yöntemi, İçerik Evreni yazarlarından talep edeceğiniz yaratıcı, özgün ve ihtiyacınıza göre şekillenen metinlerdir. Blogunuz ya da web siteniz için online yayın yaparken, görünür ve kolay ulaşılabilir olmak için ilgi çekici konu başlıklarıyla birlikte, zengin içeriğe sahip metinleri düzenli olarak paylaşmanız gerekir. İçerik Evreni, blog, web sitesi, e-Dergi ve mobil yayınlarda sosyal strateji oluşturan, güncel hayatın nabzını tutan, çarpıcı ve yararlı içerikleri size ulaştırır. Üstelik talep ettiğiniz her konuda ve dilediğiniz uzunlukta...

Online Platformda Sizin İçin Özgün Ve Yararlı İçerikler Yaratır

Seyahat, yemek, sağlık, kültür, sanat, moda, hobi ve teknoloji gibi evrene yayılan her konu, İçerik Evreni’nde özel kelimelerle işlenir. Kısa ya da uzun fark etmeksizin, her kelime online yayınlarda fark yaratan, müşterilerinizi ve ziyaretçilerinizi size kolayca ulaştıran, okunması zevkli, faydalı ve akıcı metinlere dönüşür. Kurumsal ya da bireysel içerikleriniz İçerik Evreni’nin alanında uzman yazarları tarafından yazılır, nitelikli editörleri tarafından denetlenir ve size teslim edilir. İçeriğinizi yayınladığınızda artık, daha çok ziyaretçinin size kolayca ulaşmasının, yeni yayınlarınızın müdavimi olan okuyucular ve firmanızın daimi müşteriler kazanmasının avantajını yaşayabilirsiniz.

Sizi Markanıza Kimlik Kazandıran, e-Ticaret Potansiyelinizi Artıran İçeriklere Ulaştırır
E-ticaret Potansiyelinizi Artıran İçeriklere Ulaştırır

Kurumunuzun çalışma prensibini, marka kimliğini müşterilerinize doğru ve net bir dille anlatmanızın en az verdiğiniz hizmet kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Sanal dünyada tanınmak, müşteri potansiyelinizi artırmak, misyonunuzu, vizyonunuzu sizi en iyi anlatacak şekilde sunmak için İçerik Evreni yazarlarının ve editörlerinin profesyonel bakış açısından yararlanabilirsiniz. Firma itibarınızı online platformda da sürdürmek için İçerik Evreni’nde, yayınlarınızda bütünlük sağlayan, istikrarlı bir dil oluşturmak için size özel içerik üretimi yapıyoruz. Burada fikirlerimizi, tecrübemizi, bilgilerimizi birleşir ve size özel bir dil yaratırız. Marka kimliğinizi, yani sizin sesinizi yine size özel bir üslupla anlatarak, müşterilerinize tutarlı, kalitede ve hizmette sürekliliği olan yayınlar yapmanızı sağlarız. Ürünlerinizi müşterilerinize ve potansiyel alıcılarınıza sunduğunuz e-Ticaret ya da web sitenizde satış stratejisi oluşturmanız, ürünlerinizi en doğru şekilde anlatmanızdan geçer.

Ürün ve hizmet kategorilerinizin doğru belirlenmesi ve sitenize bir sistem içinde yerleştirilmesi, kurumsal duruşunuzun simgesi olurken, satış potansiyelinizi de artıracaktır. İçerik Evreni ile çalışmaya başlayarak web sitenizdeki karmaşadan ya da sıradanlıktan hemen uzaklaşabilirsiniz. Uzman yazarlarımız ürünleriniz için en özgün ve çarpıcı metinleri oluştururken, profesyonel editörlerimiz en doğru marka iletişim stratejisini sizin için uygulasın. Siz İçerik Evreni ile çalışmanın güvenini yaşarken, daha çok kişi ürünlerinizle tanışsın, firmanız arama motorlarında üst sıralara yerleşirken, pazarlama hedeflerini her geçen gün daha çok yakalasın.

Offline Yayınlarla İletişim Gücünüzü Destekler

İçerik Evreni ekibi, sizin ve firmanız için en etkili içerikleri üretmek üzere çalışırken, dijital pazarlama ağınızı çevrim dışı araçlarla desteklemeye ne dersiniz? Firmanıza ait online yayın içerikleriniz Evren’in en yaratıcı yazarları tarafından hazırlanırken, talebinize markanızı ön plana çıkaracak dergi ve katalog metinlerini de ekleyebilirsiniz. Online ve offline yayınları birlikte kullanmak, markanıza yabancı bir kişinin artık müşteriniz olmasında etkilidir. Örneğin, broşür ya da dergi içeriğine eklenen bir web adresi, sizi potansiyel müşterilerinizle online platformda kolayca buluşturabilir. Firma ve hedef kitle analizinizi yapan İçerik Evreni ekibi, size özel iletişim dilini oluşturarak talep ettiğiniz içerikleri tam zamanında ve en kaliteli donanımla size ulaştırır. Üstelik İçerik Evreni’nden offline yayın organlarınız için sadece içerik değil tasarım ve basım hizmetleri de talep edebilirsiniz.

Online Platformda Sizin İçin Özgün Ve Yararlı İçerikler Yaratır

Online ve offline pazarlamanın gücünü birlikte kullanmak, markanızın görünürlüğünü artırırken daha geniş alana yayılan bir etki yaratmanızı sağlar. İçerik pazarlama stratejilerinin bu güçlü etkilerinden yararlanmaya hemen şimdi Evren’le bağlantı kurarak başlayabilirsiniz. Siz ürün ve hizmetlerinizi, fikirlerinizi bize gönderin, blogunuz, web siteniz, e- Ticaret ve sosyal paylaşım platformlarınızın özgün ve kaliteli içeriklerini yazarlarımız ve uzman editörlerimiz size özel bir dille kaleme alsın.