İçerik Danışmanlığı

İçerik pazarlamanızın etkili, müşteri ilişkilerinizin etkin olmasının sırrı güçlü bir içerik stratejisinde gizlidir. İşte bu içerik stratejisini oluşturmak, web sitenizde düzenli olarak içerik yayınlamak ve onu güncel tutmak bazen zaman alıcı ve karmaşık olabilir. Kendinizi dijital dünyadaki büyük pazarlama partisinde yabancı bir konuk gibi hissetmemeniz için gerçek ev sahipleriyle, içerik danışmanlığı uzmanlarıyla tanışmaya hazır mısınız?

Yeni bir web sitesi sahibi olmak ya da markanızın dilini değiştirmek istediğinizde temelleri sağlam atmanız gerekir. Şirket sahibiniz, ortaklarınız, çalışanlarınız, mevcut ve potansiyel müşterileriniz için yaratacağınız ortak dil, aynı zamanda sizin kurumsal kimliğinizi oluşturur. Web sitenizin her sayfasında sizi yansıtacak olan kurumsal kimliğinizle dijital dünyaya açılırken ihtiyacınız olanlar, nitelikli ve uzun dönemlere etki edecek içerikler ve doğru içerik analizi olacaktır.

Web sitenizin sürekli yenilenmesi, güncellemesi ve düzenli veri girişinin yapılması gerekir. İçerik danışmanlığı hizmeti verirken, iş hayatınızı kolaylaştırmanın, ürün ve hizmetlerinizi geliştirmeniz

için size daha çok zaman kazandırmanın yanı sıra sektördeki varlığınızı güçlendirmeniz için çalışıyoruz. Firma kimliğinizi, markanızın neden var olduğunu, ne yaptığınızı anlatan marka stratejinizi belirlediniz, peki markanızı geliştirecek ve güçlendirecek içerik stratejileriniz hazır mı? Bir içerik stratejisine sahip olmak, marka stratejinizi uygulamanın bir yoludur. İçerikleriniz potansiyel müşterilerinizle ilişkilerinizi belirlediği gibi sektördeki konumunuzu da belirler. İçerik Evreni ilk web sitenizi oluştururken, mevcut siteniz için içerik üretirken ya da marka dilinizi yenilerken profesyonel desteğiyle yanınızda.

İçerik Evreni’nde biz,

Kurumsal kimliğinizi oluşturma

Web siteniz için nitelikli, sosyal ağlarda hızla yayılan viral içerik üretme

Web sitenize düzenli olarak yeni içerik ve veri girişleri yaparak güncel kalmanızı sağlama süreçlerinde

SEO uyumlu içeriklerinizi destekleyecek, içeriklerinizin okunmasını ve paylaşılmasını artıracak görselleri yaratmada hizmet veriyoruz

Önce İçerik Vardı...

İşletmeler, mükemmel ürün ve hizmetler geliştirmek için gereken becerilerle, bir kültür yaratmak için gerekenlerin aynı şey olmadığını fark ettiklerinde, yaratıcı beyinler “İçerik” kavramını yarattı. Bu da zihinlerde “Bir web sitesini oluştururken tasarım mı içerikten çıkar, içerik mi tasarımdan?” sorusunu...

Elbette yanıt; önce içerikti. Önce içerik fikri doğacak, ardından tasarım içeriğe mükemmel uyum sağlayacak şekilde inşa edilecekti. Dijital pazarlama teknolojileri hızla değişime uğrarken içerik pazarlaması da

hızla önem kazanacak, tarihi çok eskilere dayanan içerik kavramı, web sitelerine, bloglara ve nihayet mobil cihazlarla uyumlanacaktı. Mükemmel içerik, artık Facebook, Instagram ve Twitter'da harika cümleler yazmaktan çok daha fazlasını ifade ediyor. Kaliteli içerikler, bir markanın yeniden doğuşu olabileceği gibi, düşük nitelikli içerikler markanın değerini düşürüyor. İçerik danışmanlığı hizmetiyle gelen nitelikli bir içerik tüm sektörlerde satış grafiklerine doğrudan etki edebilir, ancak asıl rolünü tüketicilerin algısını değiştirirken oynar.

Neden İçerik Danışmanlığı Hizmeti Almalısınız?

Her web sitesinin bir hikayesi ve ziyaretçilerine iletmek istediği bir mesajı olmalı. Günün sonunda ziyaretçilerinizle güçlü bir iletişime girdiğinizi görebilmeniz için ise web sitenizin iyi içeriklere ihtiyacı vardır. Hikayenizi anlatacak güçlü, nitelikli ve özgün içeriklere!

Deneyimler Sizi Yukarıya Taşır

Daha önce bir web sitesi ya da bir blog kurmamış, içerik oluşturmamış olabilirsiniz. Dijital dünyaya ilk adımınızı doğru yönde atmanız, markanızın felsefesini sürdürecek içerikler için içerik danışmanlığı hizmeti almanız iyi bir seçenektir. İçerik Evreni, birçok marka ve kuruluşla çalışır, farklı sektörlere hakim kalemler içeriklerinizi üretirken içerik editörü kadrosu gerekli denetimleri yapar. Dijital pazarlama konusunda uzman, sektörün nabzını güncel bilgilerle tutan bir ekiple çalışmak, sizi doğru stratejiye, doğru strateji ise markanızı sektörde uzun vadeli bir varoluşa götürür.

Güncel Tanıtım Kampanyalarınızı Yürütür

Web sitenizin ve ürünlerinizin başarısı aynı zamanda sosyal platformlarda paylaşılmasıyla da ölçülür. İçerik danışmanlığı hizmeti almak, iyi içeriklerin yanı sıra viral içeriklere de sahip olmanız anlamına gelir. Okuyucularınızı yazılı ve görsel olarak etkileyen, kişisel profillerinde paylaşmaya yönlendiren viral içeriklerin dolaşıma girmesi, ürünlerinize olan ilgiyi artıran pazarlama stratejilerinden yararlanmanızı sağlar. İçerik Evreni’nin uzman kadrosu, okuyucu alışkanlıklarını ve potansiyel müşteri davranışlarını analiz ederek markanızın tüm sosyal platformlarda iyi görünmesini, paylaşılmaya değer içeriklerle adınızdan söz edilmesini sağlar.

Web Sitenize Taze Bakış Açıları Kazandırır

Siz ekibinizle üretime ve hizmetlerinize odaklanırken, içerik danışmanlığı uzmanları vizyonunuzu izler ve hedef kitlenize hitap edecek nitelikli içeriklere odaklanır. Büyük resmi gören, tamamen sizi anlatacak içeriklere yoğunlaşan bir ekibin farklı bakış açılarını birleştirerek yarattığı içerikler markanız için yeni bir dil, yeni bir vizyona dönüşür. İçerik Evreni’nde yeni fikirlerle sizi desteklerken, yenilikçi düşünme yolunda sizinle birlikte yürüyoruz.

İçerik Danışmanlığı Size Zaman Kazandırır

Bir web sitesi inşa etmek zaman, enerji ve uzmanlık gerektirir. Sizin ve çalışma arkadaşlarınızın fazla zamanı yoksa marka ve fikirleriniz için keşif yapmak, elde edilen verilerle dijital kimliğinizi oluşturmak, içerik pazarlama stratejilerinizi belirlemek için içerik danışmanlığı hizmeti almak tüm bunları etkili bir şekilde yapmanızı sağlar. İçerik Evreni, size tüm süreçlerde rehberlik ederken, boşlukları bilgi ve deneyimle doldurur, internet sitenizin yönetim panelini sizin için yönetir.

İçerik Evreni Ve İçerik Danışmanlığı Hizmeti

Ürünleriniz ve markanız için yeni bir web sitesi kurmak, yaşama dair fikirleriniz ve kalıcı müşteri ilişkileriniz için blog içerikleri yayınlamak istediğinizde İçerik Evreni ekibinin sunduğu profesyonel içerik danışmanlığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çalıştığımız firmalarla her biri benzersiz deneyimler olan projelere imza atıyoruz. Siz müşterilerinizle etkin iletişim kurarken biz de sizinle ortak amaca hizmet eden bir ilişki ve yapıcı geri bildirim köprüleri kuruyoruz. Bunu yaparken,

Yol Haritanızı Çiziyoruz

İçerik danışmanlığının, izlemeniz gereken yol haritanızı oluşturmak ve güncellemek olduğunu bilerek çalışıyor, dijital hedeflerinize ulaşmanız için teknik destek sağlıyoruz.

Güncel Kalmanızı Sağlıyoruz

Dijital dünyada varlık göstermenizi, hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacak doğru içerikleri üretirken, her an güncel kalmanız için internet sitenizin panelini sizin için yönetiyoruz.

Nitelikli İçerikler Üretiyoruz

İçerik danışmanlığı hizmeti verirken nitelikli içerikler ve doğru stratejilerle yeni hikayeler yaratıyor, web siteniz için görsel dökümanlar, blogunuz için etkili başlıklar ve içerikler üretiyoruz.

İçerik Evreni fikirlerinize değer kazandırmak, ürünlerinizi hedef kitlenize ulaştırmak için değerli içerikleri, güçlü görselleri, içerik danışmanlığı tecrübesini, planlama yeteneğini sizinle paylaşmak için her an hazır. Web sitenizi ve blogunuzu kurarken, etkili başlıklar ve içerikler için uzman desteğine, mevcut sitenizin atmosferini değiştirmek, yeni marka dilinizi oluşturmak için yaratıcı fikirlere ihtiyaç duyduğunuzda, sizi dinlemeye hazırız. Dijital dünyaya merhaba demeden önce ilk bağlantınızı İçerik Evreni’yle hemen kurabilirsiniz.