İçerik Evreni Editörleri Kimlerdir?

İçerik Evreni editörleri, her biri kendi alanında uzman, bir metnin dijital ortamda düzenlenmesi konusunda profesyonel kalemlerdir. Kişisel birikimlerini, imla ve dil konusundaki bilgilerini, bir içeriğin yayıncının istediği niteliklere taşıma yeteneğini buluştururlar ve kusursuz içerik yaratımındaki son dokunuşu yaparlar.

İçerik Evreni’nin tecrübeli editörleri, yayıncı tarafından talep edilen bir metni, özgünlük, SEO uyumluluk, anahtar kelime kullanımı, kurgu ve nitelik gibi filtrelerden geçirir. Editör tarafından yapılan bu son okumanın sonunda, talep edilen içerik yayıncının isteklerine uygun bir hale gelir ve zamanında teslim edilir. İçerik Evreni editörleri, yazarın İçerik Evreni sistemine teslim ettiği bir içeriği değerlendirirken, gerekli düzenlemeleri yapar, gerekli gördüğü durumlarda yazara verdikleri

revizelerle içeriğin daha kaliteli bir hale getirilmesini sağlar. Tüm bu profesyonel denetlemeler sonunda artık içerik, istenilen tarihte yayıncıya teslim edilmeye hazırdır. İçerik Evreni editörleri, “Editör nedir?” sorusuna verilen tüm bu klasik tanımlamaların yanı sıra, dile hakimiyet, hız, araştırma ve kelimelerin gücünü kullanma özelliklerini de taşır. Çünkü İçerik Evreni’nde editör olmak, hayata da içeriklere de yakın gözlükleriyle bakmak demektir.