Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin, www.icerikevreni.com web sitesinin gizlilik politikasıdır.

www.icerikevreni.com

İçerikEvreni Web Hizmetleri Reklam Danışmanlık İnş. LTD. ŞTİ

E-mail: info@icerikevreni.com

Telefon: +90 216 203 03 13

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu ‘Gizlilik Politikası”nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu ‘Gizlilik Politikası’nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

İçerik Evreni, bu web sitesine üyeler tarafından eklenmiş olan fotoğraf, video, isim, elektronik posta adresi, telefon numarası, üyelik formunda yer alan bilgiler ve diğer kişisel bilgileri (bu aşamadan sonra bu "Kişisel Bilgiler" olarak adlandırılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kişisel Bilgilere, sadece İçerik Evreni yetkili personeli erişebilir. Kişisel Bilgileriniz, şirket yazışmalarında ve sizinle paylaşacağımız elektronik posta ile e-bülten gönderiminde kullanılabilecektir.

www.icerikevreni.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler, gizlilik koşulları dahilinde, daha iyi hizmet verebilmek, internet sitesinin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır.

İçerik Evreni, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği Kişisel Bilgilerin haricinde üyenin site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlayabilecek. Bu istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitelerini iyileştirmek ve genel olarak üyeleri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir.

İçerik Evreni, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez.

Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Üyelerin sisteme kaydettiği tüm bilgilere yalnızca üyeler ulaşabilmektedir. Bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Güvenlik önlemleri yeterli düzeyde olmasına rağmen, internetin yapısı gereği, Kişisel Bilgiler internet üzerinde dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar İçerik Evreni’nin sorumluluğunda değildir.

İçerik Evreni